Про нас

 

    ТОВ "ТПК "КОНТАКТ-ЗВАРЮВАННЯ" ось уже протягом 10 років посідає визнане місце на ринку матеріалів для зварювання. Ми гордимося тим, що можемо запропонувати нашим замовникам якісне вітчизняне і імпортне обладнання, та зварювальні матеріали, з розумними цінами, і не відходимо від прийнятого  принципу "ВСЕ НАЙКРАЩЕ ДЛЯ ЗВАРЮВАННЯ!"

 

    Усі технології, матеріали, інструмент проходять випробовування в інституті електрозварювання ім.Є.О. Патона та мають сертифікат якості. 

ТОВ "ТПК "КОНТАКТ-ЗВАРЮВАННЯ" пріорітетом  своєї роботи визначає встановлення довгострокових дружніх  професійних відносин з замовниками і виробниками.Тому, що успішне співробітництво можливе в випадку двохсторонньої чесності і відповідальності.

   Основною ціллю роботи підприємства є - запропонувати нашим клієнтам і партнерам найбільш ефективне рішення для виробництва з використанням зварювальних процесів, різки.

   Гарантія, сервіс, консультація в процесі вибору потрібного матеріалу та обладнання.

 

    Підприємство "КОНТАКТ ЗВАРЮВАННЯ" пропонує: 

   - великий вибір зварювальних матеріалів: в асортименті високоякісні електроди для ручного зварювання вуглецевих, низьколегованих, нержавіючих сталей, чугунів і кольорових металів, для наплавки зносостійких поверхонь, для різки металів і сплавів, зварювальний дрід, матеріали для газозварювання;

   - зварювальне обладнання і аксесуари: сучасні зварювальні джерела струму для ручного і механічного дугового зварювання, апарати для наплавки, машини контактного зварювання, обладнання газополуменевого зварювання і різання металів, кабель зварювальний, спеціалізовані аксесуари для зварювальників.

   - спецодяг: костюми для зварювальників, рукавиці, краги, маски, захисні окуляри.